Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
komplexní systém pro řízení hotelu Kontaktujte nás cs

Vyjádření uživatelů


Hotel Justus**** , Riga Latvia, Vladimirs Bessmertnovs Sales & Marketing Manager

We are very satisfied with HORES Property magement system. It helps us to optimize everyday processes, therefore Front Office can focus on the most important – our hotel guests. HORES is a complex, efficient and user friendly hotel tool and together with a great customer service fully satisfies four-star hotel requirements. We highly appreciate such „win-win” cooperation and recommend it for other hoteliers.


Le Hotels Group, Marcela Malá - Director of Revenue

V našich hotelech  Le- Hotels Group (celkem 864 pokojů)  používáme hotelový systém Hores 10 s propojením do systému pro správu kanálů TravelClick.
Nejdříve jsme HORES začali používat v hotelu Yasmin, poté jsme  přepojili i Hotel Grandior (393 pokojů). Další hotely budou následovat v lednu a v únoru.
Oceňuji hlavně platformu na distribuci cen a kapacit, která byla přizpůsobena našim potřebám a požadavkům a značně zrychlila práci Revenue oddělení. Zvýšila nám vytíženost a ADR hotelů vzhledem k možnosti rychle reagovat díky automatickému doručování rezervací a automatickému zvyšování/snižování cen dle obsazenosti.


Hotel Ametyst Prague, Petr Jonáš – Front office manager

Nemůžeme si HORES vynachválit. Po vyzkoušení několika hotelových programů můžeme říct, že HORES je skutečně bezkonkurenční. Navíc podpora a komunikace ze strany HORESu je prakticky dokonalá, takže HORES jedině doporučujeme!!!


Hotel Villa Charlotte, M. Friedrich - ředitel hotelu

Hotelový software HORES je pro naše malé sanatorium nejlepší varianta, kterou jsme mohli zvolit ze všech nabídnutých konkurenčních programů. S Vaším školícím personálem jsme velice spokojeni, software je po krátkém zaškolení pro nové recepční snadno pochopitelný a během 3-5 dnů mohou naše nové recepční pracovat již samostatně.


Hotel Vista, Milan Ševela – Front office manager

Hotelový program Hores pro nás byl jistě správnou volbou, protože splňuje všechny naše požadavky na funkční hotelový program. Program vyhovuje všem zaměstnancům v sektoru ubytování a zhodnotili bychom jej opravdu jako „user friendly“.


Hotel Aron, Robert Landsman – managing director

Hotelový software Hores jsme začali po přestávce používat v prosinci 2010. Jedná se o systém, který plně vyhovuje všem požadavkům pro moderní management hotelu. Hores je zároveň velmi lehko zvládnutelný pro uživatele a to dává personálu recepce dostatek prostoru pro orientaci přednostně na hosta a ne na počítač, jak tomu v dnešní době bohužel velmi často bývá. S podporou společnosti Hores jsme velmi spokojeni a v podstatě jakýkoliv problém je obratem vyřešen vstřícnou radou nebo konkrétní akcí. Za tuto kvalitní spolupráci patří společnosti Hores díky.


Amber Hotel Anna, Veronika Soukupová – ředitelka hotelu

Hores je poměrně jednoduchý a přehledný hotelový program. Program je komplexní a celkem slušně graficky provedený.


Hotel Constans, Michal Ficza – ředitel hotelu

Hotelový program Hores využívám již pět let a vřele jej mohu doporučit všem, kteří uvažují o zavedení hotelového programu nebo jeho změně. U Horesu bych ocenil zejména příjemné uživatelské prostředí a možnost propojení s dalšími programy. Neopomenutelným faktem je i profesionální přístup a rychlý servis ze strany všech zaměstnanců Horesu.


Hotel Adalbert, Marie Hudečková – Sales manager

Komplexní hotelový software HORES je program vytvořený firmou, detailně seznámenou s hotelovou problematikou. Dle mého názoru, vzhledem k mnohaletým zkušenostem s různými programy, je HORES zcela bez konkurence. Na českém trhu neznám program, se kterým by bylo možno pracovat po krátkém zaškolení, zcela bez problémů. Pokud se již náhodou vyskytne technický problém, je okamžitě firmou HORES odstraněn. V případě nových požadavků na doplnění či úpravu programu, je vše vyřešeno v nejkratším možném termínu. Poskytují vynikající služby za bezkonkurenční ceny.


Hotel Henrietta, Hana Čermáková – ředitelka hotelu

Jsme spokojeni s hotelovým programem HORES, zjednodušuje, zpřehledňuje a tím zrychluje evidenci rezervací, hostů, účtů hostů, denních přehledů. Pracovníci Horesu vždy ochotně a rychle vyřeší daný problém.