Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
komplexní systém pro řízení hotelu Kontaktujte nás cs

SlužbyPoradenství

Naši odborníci s dlouholetou praxí v oboru, Vám rádi poradí v oblasti hotelových informačních systémů a HO.RE.CA. segmentu.

Implementace a školení

Součástí každé instalace je detailní nastavení systému, tak aby odpovídal a vyhovoval konkrétnímu uživateli. Naši specialisté se Vám budou maximálně věnovat, tak aby Váš hotelový provoz mohl pracovat bezchybně a efektivně. Implementace našeho systému zahrnuje i školení a praktický výcvik personálu hotelu.

Podpora produktů

zákaznický nonstop hotline vzdalená remote podpora úpravy na míru/ specialní programing pravidelný upgrade nových verzí pravidelný emailový newsletter

Hardware

V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme i hardwarové a ostatní softwarové vybavení včetně 24 - 7 servisu.

Hores do škol

V rámci projektu "HORES DO ŠKOL" nabízíme středním a vysokým školám zaměřeným na hotelnictví a cestovní ruch náš hotelový systém Hores Plus Win zdarma. (platí se pouze licenční poplatek 2 400,- Kč ročně).

Studenti těchto škol tak mají možnost vyzkoušet si práci s hotelovým systémem, s kterým se pak setkají ve své budoucí praxi.