Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
komplexní systém pro řízení hotelu Kontaktujte nás cs

Hotelový systém

HORES spravuje Vaší recepční agendu,
postará se o Vaše rezervace a poskytne vám podrobný přehled o stavu hotelu.

 

Informační widgety

Všechny důležité informace na jedné obrazovce

Na hlavní obrazovce HORESu jsou k dispozici nastavitelné informační widgety, které Vám poskytnou okamžitou informaci o aktuálním stavu hotelu. Uvidíte zde třeba obsazenost, strukturu bydlících hostů, přijaté online rezervace nebo iframe na vase sociální sítě. Pro recepci jsou užitečné interaktivní příjezdy, odjezdy, čekačky nebo opce.

Graf pokojů

Namalovat rezervaci a ubytovat hosta
nikdy nebylo jednodušší

Tento interaktivní a chytrý nástroj Vám umožní rychle a jednodušše vytvářet rezervace, pracovat s hostem a mít přehled o aktuálním stavu rezervací, ubytovaných hostů a statusu pokojů.

Rezervace

Rychlá a jednoduchá rezervace se vším, co kdy budete potřebovat

Individuální nebo skupinová rezervace s volbou opce, alokace a automatickým odesláním potvrzení hostovi. Aktivní ceny podle výběru partnera s možností předplatby a funkcí “nevratná rezervace”. Jednoduché storno i oprava.

Hosté

Check in, check out a bydlící host

Jak nejrychleji ubytovat hosta? Všechny údaje se do HORESu dostanou po naskenování id karty hosta čtečkou dokladů, host se identifikuje v interní bance hostů a zařadí se pro automatické nahlášení pobytu. V kartě hosta je možnost zadat plán stravování, “traces” pro sdílení informací středisek hotelu, nebo mu přiřadit další pravidelné služby během pobytu. Účet hosta s možností různých filtrů, způsobů placení, dělení a přesunu položek s automatickým guest feedback emailem.

Banka hostů

Prostor pro orientaci na hosta

Pracujte na svém kvalitním Guest relationship management systému! V HORESu se sleduje host ve všech fázích jeho rezervace – před příjezdem, během pobytu i po odjezdu. HORES Vám vždy, kdy je potřeba, pomůže nalézt Vaše hosty, ukáže Vám jejich preference a potřeby a dá Vám širokou možnost měření a porovnávání.

Reporty

Reporty kdekoli a kdykoli

Díky funkci RAW (Reports anywhere) Vám systém umožní sledovat aktuální situaci přes webový prohlížeč nebo přes aplikaci z libovolného mobilního zařízení. Podrobné informace týkající se různých oblastí od obsazenosti, tržeb, struktury hostů, partnerů nebo segmentů až po sledování věkových kategorií hostů nebo národností Vám umožní včas reagovat na aktuální situaci.